Jesteś moim:Gościem:-) 

październik 2008

 

Od lipca 2008 roku Wiktoria uczęszcza na zajęcia rechabilitacyjne do Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych"Krasnal".

Jest to placówka, w której Wiktoria robi  duże postępy. Niestety zajęć na które uczęszcza Wika jest mało i są bardzo krótkie. W tej chwili mamy spotkania z logopedą Panią Ewą, z psychologiem Panią Olą oraz z pedagogiem Panią Pauliną. Od grudnia Pani Ola będzie przychodzić do nas do domu w ramach SUO. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wdzięczni Pani Oli za podjęcie się terapii naszej córki ( bardzo ciężko jest  znaleźć osobę , która chce pracować z dzieckiem autystycznym). Jest to też dla nas bardzo duża pomoc, gdyż nie jesteśmy w stanie opłacić prywatnych zajęć, a SUO mamy na szczęście bezpłatne.

Zdaniem wszystkich specjalistów, bardzo dobrą rehabilitacją jest również przebywanie w towarzystwie braci pięcioletniego Mateusza i półtorarocznego Mikołaja.

luty 2009

Od lutego Wiktoria ma układane programy terapeutyczne przez Fundację Synapsis. Są one realizowane przez nas w domu. Co dwa lub co trzy miesiące są zmieniane, zależy jakie Wiktoria robi postępy.

Od marca 2009 roku Wiktoria ma drugą terapeutkę Panią Ewę, która przychodzi do nas do domu.

Niestety już od czerwca zostaliśmy bez Pani Oli. Miejmy nadzieję, że znajdzie się szybko jakaś dobra duszyczka dla Wiktusi:) 

I stało się, co prawda nie szybko, ale mamy wspaniałą Panią Agnieszkę, do której Wiktoria już potrafi powiedzieć Ciociu:)

Pani Ewa pracowała z Wiktorią niestety tylko do wakacji, potem została tylko Pani Agnieszka.

Dalsze losy będę opisywała w zakładce sukcesów:)

 

 

 
   1. Historia Wiktori
   2. Diagnoza i orzeczenie
   3. Rehabilitacja
   4. Moje sukcesy
   5. Jak możesz mi pomóc
   6. Podziękowania
   7. Galeria
   8. Kontakt

W tym miejscu możesz zostawić dla Wikusi wiadomość:-)
 
Copyright ©2018 by wiktoriakalinowska
Kreator Stron www